Dům barev - vaši experti na barvy

Jsme největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 110 prodejními místy po celé České republice.

Nabízíme komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete tónovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Aktuality

CMS.DocumentEngine.Attachment?.Title

Nabídka na Únor a Březen28.01.2019

Trápí Vás plíseň na zdech? Zimní měsíce patří mezi nejproblémovější v jejich výskytu. Nízké teploty, vytápění a malá frekvence větrání napomáhá ke zvýšené vlhkosti v bytech. Pokud Vás tento problém tr...

Lednová nabídka

18.12.2018

První akční nabídka tohoto roku je tady a my jsem si pro Vás připravili zvýhodněné ceny bílé otěruvzodrné interiérové barvy PRIMALAX Polar a barevné interiérové omyv...

Číst dále

Zimní nabídka

31.10.2018

Potřebujete před Vánocemi vymalovat? Využijte naší zimní nabídky a obdržíte od nás při každém nákupu nad 300 Kč roli vánočního balícího papíru zdarma. V naší zimní n...

Číst dále

Kariéra

Vedoucí prodejny

Opava (HPP)
Olomouc (HPP)

Asistent/ka prodeje

Žatec (HPP)
Mělník (HPP)
Kladno (HPP)
Praha Malešice (HPP)
Praha Dejvice (HPP)
Opava (HPP)
Praha Bílá Hora (HPP)​
Frýdek Místek (HPP)​
Český Těšín (HPP)​
Olomouc (HPP)​
Hlučín (HPP)​
Sokolov (HPP)​
Brno (HPP)​
Mladá Boleslav (HPP)​

PPG

PPG

Vizí společnosti PPG je i nadále zůstat předním světovým výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků. Díky inovacím, úsilí o udržitelný rozvoj a kompetenci v oblasti barev pomáhá PPG svým zákazníkům v průmyslu, dopravě, výrobě spotřebního zboží a na trhu autopříslušenství vylepšovat více povrchů více způsoby než kterákoliv jiná společnost.
PPG byla založena v roce 1883, má světové ředitelství v Pittsburghu a působí ve více než 60 zemích po celém světě. Tržby v roce 2011 dosáhly 14,9 miliardy dolarů. Akcie společnosti PPG jsou obchodovány na New York Stock Exchange.
Další informace získáte na www.ppg.com

ProGold

Progold

Značka Progold pochází původně z Nizozemí. Od roku 2003 se prostřednictvím PPG začala rozšiřovat i do dalších zemí Evropy včetně České republiky. Jde o privátní značku sítě Dům barev zastřešující ucelenou nabídku výrobků představujících komplexní řešení pro malíře – profesionály i kutily. V širokém sortimentu naleznete štětce, válečky včetně příslušenství, pásky, fólie, sádry, tmely, ředidla a další malířské pomůcky. Nabídka výrobků značky Progold je každoročně inovována v úzké spolupráci s odborníky z maloobchodní sítě Dům barev. Všechny novinky jsou testovány tak, aby splňovaly nároky řemeslníků a zároveň byly v souladu s nabídkou barev na prodejnách Dům barev.

Proč vybrat nás

Víme,<br/> jak malovat

Víme,
jak malovat

Jsme největší řetězec<br/> malířských potřeb v ČR

Jsme největší řetězec
malířských potřeb v ČR

Jsme vždy připraveni<br/> Vám odborně poradit

Jsme vždy připraveni
Vám odborně poradit

Máme nepřeberné<br/> množství odstínů

Máme nepřeberné
množství odstínů

Máme výrobky splňující<br/> všechny Vaše požadavky

Máme výrobky splňující
všechny Vaše požadavky