Chystáte se na svůj domácí projekt a odborná rada by vám přišla vhod? Nebo vás čistě jen zajímá nějaké téma, o kterém byste se chtěli dozvědět více?

Pokud vaše odpověď zní ano, pak tu pro vás máme virtuální semináře PPG Deco Czech.
 
Jak si poradit s plísní na stěnách v interiéru s Primalexem
Čtvrtek 8.4.2021 - 10:00 - 11:30

Dozvíte se, jak řešit problém s plísní na stěnách v interiéru s produkty Primalex. Zaměříme se na příčinu vzniku, specifika, prevenci a řešení celého problému s plísněmi.

Přihlásit se na 8.4.

Jak na betonové podlahy - nátěry Sigmafloor
Úterý 13.4.2021 - 10:00 - 11:30
 
Dozvíte se, jak vybrat vhodný nátěr na betonovou podlahu do garáže, chodby, dílny, skladu či na balkón. Zaměříme se na klíčovou přípravu povrchu, abychom dosáhli optimálního výsledku s nátěrovými hmotami řady Sigmafloor.

Přihlásit se na 13.4.
 
Fasádní nátěry Primalex
Středa 21.4.2021 - 16:00 - 17:30

Dozvíte se, jak vybrat vhodný nátěr na vaší fasádu, jaké jsou užitné vlastnosti a sledované parametry fasádních barev. Zaměříme se na různá řešení fásádních nátěrů s produktovou řadou fasádních barev Primalex.

Přihlásit se na 21.4.
 
Interiérové nátěry Primalex
Úterý 27.4.2021 - 17:00 - 18:30

Dozvíte se jak vybrat nátěrovou hmotu do interiéru, jaké jsou užitné vlastnosti a sledované parametry jednotlivých barev Primalex. Hlavní zaměření bude zejména na naše již osvědčené omyvatelné nátěry Primalex Essence, Ceramic a na novinku Primalex Fortec.

Přihlásit se na 27.4.

 

Tyto semináře jsou určené jak pro profesionální, tak i hobby uživatele.
Semináře budou interaktivní a mile rádi zodpovíme jakékoliv dotazy. Jako bonus za účast na kterémkoliv ze seminářů od nás obdržíte dodatečnou slevu v hodnotě 3% při nákupu na e-shopu.

Budeme se těšit!

Dům barev & Technický servisní tým PPG

loader
;