Nadchněte se pro barevné jarní dekorace

Dům barev14.05.2019

Zase vás chytila tvořivá? Máme z vás radost! Být na světě víc lidí jako vy, bylo by všude krásně. A aby bylo krásně i u vás doma, sesbírali jsme pro vás nejzajímavější tipy na jarní dekorace. Nezapomeňte nám dát vědět, do kterých jste se pustili!

Nový život pro zavařovačku

Také máte plnou polici nevyužitých zavařovaček? Chopte se jich, přiberte do party barvy (ideálně ve spreji) a vykouzlete barevné vázy.
vaza-ze-zavarovacky.jpg
Zdroj: www.etsy.com

Ze statku k vám domů

Zvlášť vy, kdo žijete na vesnici, máte možná v harampádí zapadlých pár pokladů. Nemusí to být kolo, ale třeba starý trakař, který čeká jen na trochu barvy a dekorací. Co vy na to, oprášíte je?

Rozkvetlý monogram

Na jaké písmeno začíná jméno vaší rodiny? Vyvěste ho rovnou do předsíně! Budete potřebovat karton, ze kterého vytvoříte základ pro písmeno, aranžovací hmotu a květiny. Doporučujeme používat sušené nebo umělé květiny, abyste nemuseli písmeno co pár dní obměňovat.
 
kvetinove-pismeno-diy.jpgkvetinove-pismeno.jpg
Zdroj: roolee.com

Dekorace pro pravé minimalisty

Stačí pěkná větev, trocha květin a nápad. Vyzdobte obývák minimalistickými přírodními dekoracemi, které vám nezaberou víc než hodinku času.
zavesna-vetev.jpg
Zdroj: tidbits-cami.com
 
Barevný tip: Baví vás přírodní dekorace? Přesně pro vás tu máme další inspiraci.

Deštník, hvězda internetu

Věřte tomu nebo ne, deštníky jsou hvězdy mezi dekoracemi letošního jara. Oblíbila si je řada kreativních duší a jistě osloví i vás – vytvořit jarní dekorace s nimi je totiž velmi jednoduché a výsledek vypadá skvěle.
  Barevný tip, aby květiny vydržely: Zasuňte každý stonek zvlášť do ampulky s vodou.

…a zase ty sklenice!

Nejen zavařovačky, ale i světlé lahve od piva nebo cideru můžou okrášlit váš domov. I v tomto případě vám bude stačit jen barva ve spreji a pár květin.
 

Polomáčené židle

Když už se vydáte na prodejnu Dům barev pro barvy na sklenice, přiberte rovnou nějakou pěknou pastelovou barvu na dřevo. Tentokrát si vaši pozornost zaslouží židle a stoličky! Doopravdy nejsou namáčené do barvy, i když tak vypadají – takový efekt vytvoříte pomocí maskovací pásky, kterou nalepíte tam, kde má barva končit.
 

Pusťte jaro na stěny

A co takhle proměnit celý pokoj? Letos letí živé barvy, které vypadají skvěle nejen na jaře. Přečtěte si náš článek o barvách roku 2019! A nezapomeňte se zastavit na prodejnách Dům barev. Ať už se pustíte do malování, nebo „jen“ využijete staré sklenice, poradíme vám s výběrem vhodné barvy.

jarni-barvy.jpg
Zpět