Malý krok pro interiér, velký skok pro bydlení. Jak dodat domovu novou jiskru?

Dům barev03.02.2020

V hlavě se hemží nápady, nadšení a chuť do předělání interiéru. Právě to vám pomůže k tomu, abyste vašemu příbytku dopřáli novou osvěžující atmosféru – jednoduše a bez velké námahy! Jak na to? Inspirujte se těmito 5 tipy, které vdechnou domácímu světu tu příjemnou změnu, kterou v něm chcete vidět.

1. Interiér, který má duši

Unikátní spojení 4 designů, kde barvy a doplňky jako polštáře, potahy na lampy nebo tapety tvoří dokonalý pár. I tak vypadá nová kolekce Primalex Essence od Primalexu a Lavmi.

Proč si vylepšit interiér kolekcí Primalex Essence?

  • Ušetří vám čas.
  • Máte na výběr ze 42 různých designů, které spolu skvěle ladí.
  • Nabízí kompletní řešení interiéru.
  • Vše z kolekce si máte možnost prohlédnout nebo koupit v až 60 prodejnách po České republice.
Nelamte si hlavu a vytvořte si nový koncept domova podle vašich představ.
Jan-18,-2020,-3-PM-(2).png
Nová kolekce Primalex Essence a unikátní spojení 4 designů vám změní pohled na design interiéru.

2. Závěsná polička oživí vaše stěny

Jak dodat stěně zajímavý nádech po vymalování novou barvou? Vyrobte si závěsnou poličku, která tento cíl s radostí splní. Nejenže osvěží vzhled stěn, ale také vykouzlí na vaší tváři úsměv z dobře odvedené kutilské práce.

Chcete vědět, jak si takovou poličku sestavit? V tomto videu vám ukážeme postup výroby, kterou zvládnete levou zadní.
2-(1).jpg
Závěsná polička je jedinečný doplněk, který vašemu interiéru přinese zajímavý nádech.

3. Budiž (stylové) světlo!

Minimalistický styl ovládl v poslední době část designových doplňků a interiérů. Dejte sbohem zbytečnostem a rozzařte interiér jednoduchostí – oblečte vaše lampy do nových kabátů.
Omotejte kabely kolem dřevěné laťky a nechte žárovky viset volně ve vzduchu nebo vsaďte na kovový a industriální vzhled. Možností je mnoho.

Barevný tip: Nejen malířské barvy, ale i barvy světla mohou být studené nebo teplé. Výběr světla může rovněž ovlivnit ráz interiéru. Dáte přednost teplé, nebo studené barvě?
1.jpg
Lustry v industriálním nebo minimalistickém stylu vytvoří svébytný a ojedinělý dojem z interiéru.

4. Sprejerství je tentokrát dovolené

Sprejerství je ve světě populární už dlouhá léta. No nebojte se – graffiti na zdech se konat nebudou. V tomto případě bude použití sprejů vyžadovat fádní doplňky v domácnosti, vaši kreativitu a samozřejmě kvalitní spreje jako například spreje od Primalexu.
Můžete se činit na čemkoliv – na květináčích, na ramínkách, a dokonce i na židlích. Tento set videí vám dokáže, že se spreji je možné cokoliv.
spray-3349588_1920-(1).jpg
Spreje jako rychlá alternativa malování nabízejí řadu možností na malé změny v interiéru.

5. Spojení tapety a knihovny vás příjemně překvapí

Tapeta skrytá za knihovnou či poličkami? Možná jste si jí ani nevšimli, ale interiér to změní k nepoznání. Tapet je na výběr velké množství, a proto předpokládáme, že při vymýšlení tohoto designu nezůstanete přilepení na místě bez nápadu.

Barevný tip: Pokud pro vás nejsou tapety dobrým řešením, popřemýšlejte nad betonovým efektem stěn. Je to nadčasový a moderní způsob ozvláštnění interiéru, a jak můžete vidět v tomto videu, zvládne to každý nadšenec do malování!
micheile-henderson-micheile010-visual-stories-nl-SGfTrW1LIPY-unsplash-(1).jpg
Poličky a knihovny nemusí být fádní. Přilepte za ně tapetu a překvapte návštěvy novým interiérovým nápadem.

Dovolíme si ke konci článku citovat velkou osobnost, pana Alberta Einsteina: „Kreativita je inteligence, která se baví.“ Takže se nebojte experimentovat!
Pokud jste už stihli vymyslet nebo realizovat něco, čím byste se chtěli pochlubit, budeme rádi, pokud nám napíšete na našem Facebooku. Inspirujte ostatní fotkami svých výtvorů!
A pokud nebylo kreativních nápadů stále dost, zde najdete další tipy, jak si zkrášlit interiér – tentokrát přírodně. Tak co říkáte? Už víte, jak si váš domácí svět změníte k lepšímu?
Zpět