O nás

Dům barev - vaši experti na barvy

Jsme největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 110 prodejními místy po celé České republice.

Nabízíme komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete tónovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Aktuality

Jarní nabídka15. 02. 2018

V jarní nabídce najdete ve zvýhodněné ceně oblíbenou otěruvzdornou bílou barvu PRIMALEX Plus a PRIMALEX Plus barevný, dále protiplísňovou přísadu do nátěrových hmot PRIMALEX Mykostop prevence a PROGOLD Univerzální váleček. 
Číst dále

Nová prodejna v Domažlicích17. 10. 2017

Rádi bychom vás pozvali do naší prodejny Dům barev v Domažlicích, kterou jsme pro vás nově otevřeli na přelomu června a července. Navštivte nás na prodejně, kde vám ochotně a odborně poradí s výběrem a čekají na vás speciální akční nabídky na vybrané zboží. U nás naleznete široký sortiment interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále

Nová prodejna v Rakovníku15. 10. 2017

Na přelomu dubna a května jsme pro vás otevřeli úplně novou prodejnu v Rakovníku, abychom vám tak byli blíže a mohli poradit s výběrem barev a laků z našeho širokého sortimentu. Pokud se právě chystáte vymalovat, zrenovovat podlahu či nábytek nebo cokoliv jiného, neváhejte a přijďte nás navštívit přímo do prodejny Dům barev. Máme pro vás vždy připravenou akční nabídku na vybrané zboží a samozřejmě široký sortiment interiérových barev, lazur, laků, barev na kov i kvalitního malířského náčiní za nízké ceny.
Číst dále

Kariéra

Vedoucí prodejny

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.

PPG

PPG

Vizí společnosti PPG je i nadále zůstat předním světovým výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků. Díky inovacím, úsilí o udržitelný rozvoj a kompetenci v oblasti barev pomáhá PPG svým zákazníkům v průmyslu, dopravě, výrobě spotřebního zboží a na trhu autopříslušenství vylepšovat více povrchů více způsoby než kterákoliv jiná společnost.
PPG byla založena v roce 1883, má světové ředitelství v Pittsburghu a působí ve více než 60 zemích po celém světě. Tržby v roce 2011 dosáhly 14,9 miliardy dolarů. Akcie společnosti PPG jsou obchodovány na New York Stock Exchange.
Další informace získáte na www.ppg.com

ProGold

Progold

Značka Progold pochází původně z Nizozemí. Od roku 2003 se prostřednictvím PPG začala rozšiřovat i do dalších zemí Evropy včetně České republiky. Jde o privátní značku sítě Dům barev zastřešující ucelenou nabídku výrobků představujících komplexní řešení pro malíře – profesionály i kutily. V širokém sortimentu naleznete štětce, válečky včetně příslušenství, pásky, fólie, sádry, tmely, ředidla a další malířské pomůcky. Nabídka výrobků značky Progold je každoročně inovována v úzké spolupráci s odborníky z maloobchodní sítě Dům barev. Všechny novinky jsou testovány tak, aby splňovaly nároky řemeslníků a zároveň byly v souladu s nabídkou barev na prodejnách Dům barev.

Proč vybrat nás

Víme, jak malovat

Víme,
jak malovat

Jsme největší řetězec malířských potřeb v ČR

Jsme největší řetězec
malířských potřeb v ČR

Jsme vždy připraveni Vám odborně poradit

Jsme vždy připraveni
Vám odborně poradit

Máme nepřeberné množství odstínů

Máme nepřeberné
množství odstínů

Máme výrobky splňující všechny Vaše požadavky

Máme výrobky splňující
všechny Vaše požadavky