Inspirace

Inspirace

Udělejte si léto na terase ještě hezčí

Udělejte si léto na terase ještě hezčí31. 08. 2017

Co máte na létě nejraději? Od spousty lidí určitě uslyšíte, že si užívají teplé letní večery na terase s rodinou a přáteli. V ruce drží sklenku vychlazeného nápoje a pochutnávají si na dobrotách z grilu. Ten zážitek doplňuje prostředí krásně spravené terasy. Jak dodat dřevěným deskám terasy nový život?
 
Číst dále
Tvoříte útulný domov? Začněte hned ode dveří!

Tvoříte útulný domov? Začněte hned ode dveří!17. 08. 2017

Při každé renovaci jsou věci, na které se často zapomíná. Ve velkém množství případů to pak jsou zárubně dveří. Zrekonstruujete či pořídíte nové dveře, ale na napevno instalované kovové rámy se zapomene. Přitom z nich snadno dokážete udělat výrazný prvek interiéru, který bude ladit k ostatnímu vybavení.
 
Číst dále
Jak na zrcadlo jako ze zámku

Jak na zrcadlo jako ze zámku24. 07. 2017

Staré dřevěné zrcadlo už vás nudí? Nebo interiér dokonce hyzdí? Využijte nových barevných sprejů k jeho renovaci. S našim postupem to hravě zvládnete.
 
Číst dále
Dřevěná stolička v novém kabátě

Dřevěná stolička v novém kabátě21. 07. 2017

Skoro každý ji máme doma. Stoličku, která už toho hodně pamatuje. Používají ji děti nebo slouží pro odkládání věcí. Oblečte svou stoličku do nového kabátu. Je to hračka.
 
Číst dále
Závěsné poličky do zahrady i světničky

Závěsné poličky do zahrady i světničky02. 07. 2017

V bytě i na zahradě se nám často hodí více odkládacího místa. Pojďte se podívat na výrobu jednoduchých poliček, které při zavěšení nemusíte vrtat. Na celé dílo budete potřebovat jen pár drobností a jedno volné odpoledne.
 
Číst dále
Další 4 články
  1 2 3 4